A ako to celé bude fungovať?

Datum: 12.2.2021
Pozrite sa už dnes na reálne prostredie veľtrhu ... NOVÉ VIDEO.

Už len pár dní nás delí od spustenia prvého online veľtrhu v odbore TZB na Slovensku.

1
1
V dňoch 23. - 26. 2. 2021 si budú môcť návštevníci prezrieť novinky z oblasti vykurovania, klimatizácie, ventilácie, sanitárnej, meracej a regulačnej techniky na expozíciách viac ako sedemdesiatich vystavovateľov a objaviť doplnkové služby ďalších stosedemdesiatich prezentujúcich sa firiem. Predstavia sa nielen špičky v odbore TZB, ale predovšetkým tradiční klienti veľtrhu Aquatherm Nitra. S vystavovateľmi bude možné v čase od 9 do 17 hodiny komunikovať prostredníctvom chatu alebo videohovoru, alebo im poslať správu, na ktorú dostanú obratom odpoveď. Na virtuálnych expozíciách si návštevníci budú môcť prezrieť produkty, informovať sa o novinkách a získať tak čo najviac informácií, pre zámer, ktorý sa chystajú realizovať v rámci novostavieb alebo rekonštrukcií. 

Súčasťou virtuálneho veľtrhu budú aj sprievodné konferencie, ktoré sa budú vysielať naživo z Bratislavy a Prahy. Program bude možné sledovať v online čase, ale tiež pozrieť zo záznamu. A na koho sa môžete tešiť? Program je k náhľadu TU.

Hoci vystavovatelia, odborní garanti sprievodného programu a samozrejme aj organizátor vyvinuli veľké úsilie, ako maximálne vyťažiť online priestor pre prezentáciu a umožniť tak stret ponuky a dopytu v tejto ťažkej dobe, všetci sa zhodnú na jednom. Osobný kontakt je nenahraditeľný. A všetkým do jedného chýba. Preto sa všetci tešia, až sa opäť stretnú osobne, pracovné rokovania bude možné viesť v tvárou tvár a z mimiky tváre bude možné vyčítať viac než čo je napísané medzi riadkami emailovej komunikácie.

Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na Vás od 23. do 26.2. 2021 od 9.00 hod. na www.tzbexpo.com.

Pozrite sa už dnes na reálne prostredie veľtrhu ... NOVÉ VIDEO